CE ALAIOR - CADET A AUTONÒMIC - ES BRUC

Calendari

CADETE AUTONÓMICA (LIGA)

Jornada 1   01-11-2022
 
CD MENORCA "A" 4 0 PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
PLATGES DE CALVIA "A" 1 0 ATº BALEARES
MANACOR 0 4 MALLORCA
SP. SAN FRANCISCO "A" 0 3 SAN FRANCISCO ATº
RTVº MALLORCA 6 2 CONSTANCIA "A"
BALEARS 2 1 PENYA ARRABAL "A"
CE ALAIOR "A" 3 0 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
LA SALLE 2 0 UD IBIZA "A"
Jornada 2   05-11-2022
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A" 2 4 LA SALLE
ATº BALEARES 4 0 CD MENORCA "A"
MALLORCA 7 0 PLATGES DE CALVIA "A"
SAN FRANCISCO ATº 5 1 MANACOR
CONSTANCIA "A" 0 1 SP. SAN FRANCISCO "A"
PENYA ARRABAL "A" 2 2 RTVº MALLORCA
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A" 1 1 BALEARS
UD IBIZA "A" 1 0 CE ALAIOR "A"
Jornada 3   12-11-2022
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A" 0 3 ATº BALEARES
CD MENORCA "A" 0 2 MALLORCA
PLATGES DE CALVIA "A" 0 2 SAN FRANCISCO ATº
MANACOR 1 2 CONSTANCIA "A"
SP. SAN FRANCISCO "A" 0 1 PENYA ARRABAL "A"
RTVº MALLORCA 1 0 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
BALEARS 1 0 UD IBIZA "A"
LA SALLE 1 0 CE ALAIOR "A"
Jornada 4   19-11-2022
 
ATº BALEARES 1 2 LA SALLE
MALLORCA 8 1 PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
SAN FRANCISCO ATº 1 3 CD MENORCA "A"
CONSTANCIA "A" 3 1 PLATGES DE CALVIA "A"
PENYA ARRABAL "A" 1 1 MANACOR
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A" 0 0 SP. SAN FRANCISCO "A"
UD IBIZA "A" 1 0 RTVº MALLORCA
CE ALAIOR "A" 1 2 BALEARS
Jornada 5   26-11-2022
 
ATº BALEARES 1 3 MALLORCA
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A" 1 3 SAN FRANCISCO ATº
CD MENORCA "A" 3 3 CONSTANCIA "A"
PLATGES DE CALVIA "A" 1 1 PENYA ARRABAL "A"
MANACOR 1 0 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
SP. SAN FRANCISCO "A" 1 0 UD IBIZA "A"
RTVº MALLORCA 5 1 CE ALAIOR "A"
LA SALLE 3 0 BALEARS
Jornada 6   03-12-2022
 
MALLORCA 2 0 LA SALLE
SAN FRANCISCO ATº 0 1 ATº BALEARES
CONSTANCIA "A"
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
PENYA ARRABAL "A" 1 4 CD MENORCA "A"
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A" 0 3 PLATGES DE CALVIA "A"
UD IBIZA "A" 2 1 MANACOR
CE ALAIOR "A" 1 1 SP. SAN FRANCISCO "A"
BALEARS 0 4 RTVº MALLORCA
Jornada 7   08-12-2022
 
MALLORCA 3 0 SAN FRANCISCO ATº
ATº BALEARES 1 2 CONSTANCIA "A"
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A" 0 1 PENYA ARRABAL "A"
CD MENORCA "A" 5 1 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
PLATGES DE CALVIA "A" 2 2 UD IBIZA "A"
MANACOR 1 2 CE ALAIOR "A"
SP. SAN FRANCISCO "A" 3 0 BALEARS
LA SALLE 3 2 RTVº MALLORCA
Jornada 8   10-12-2022
 
SAN FRANCISCO ATº 1 1 LA SALLE
CONSTANCIA "A" 1 8 MALLORCA
PENYA ARRABAL "A" 0 2 ATº BALEARES
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A" 1 3 PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
UD IBIZA "A" 1 0 CD MENORCA "A"
CE ALAIOR "A" 1 1 PLATGES DE CALVIA "A"
BALEARS 0 0 MANACOR
RTVº MALLORCA 1 0 SP. SAN FRANCISCO "A"
Jornada 9   17-12-2022
 
SAN FRANCISCO ATº 1 0 CONSTANCIA "A"
MALLORCA 2 0 PENYA ARRABAL "A"
ATº BALEARES 1 0 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A" 0 4 UD IBIZA "A"
CD MENORCA "A" 4 0 CE ALAIOR "A"
PLATGES DE CALVIA "A" 1 2 BALEARS
MANACOR 1 0 RTVº MALLORCA
LA SALLE 0 1 SP. SAN FRANCISCO "A"
Jornada 10   07-01-2023
 
CONSTANCIA "A"
 
LA SALLE
PENYA ARRABAL "A" 1 1 SAN FRANCISCO ATº
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
MALLORCA
UD IBIZA "A" 1 2 ATº BALEARES
CE ALAIOR "A" 2 1 PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
BALEARS 0 2 CD MENORCA "A"
RTVº MALLORCA 3 0 PLATGES DE CALVIA "A"
SP. SAN FRANCISCO "A" 2 0 MANACOR
Jornada 11   14-01-2023
 
CONSTANCIA "A" 1 2 PENYA ARRABAL "A"
SAN FRANCISCO ATº 4 0 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
MALLORCA 2 0 UD IBIZA "A"
ATº BALEARES 3 0 CE ALAIOR "A"
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A" 2 1 BALEARS
CD MENORCA "A" 1 2 RTVº MALLORCA
PLATGES DE CALVIA "A" 2 1 SP. SAN FRANCISCO "A"
LA SALLE 1 0 MANACOR
Jornada 12   21-01-2023
 
PENYA ARRABAL "A" 1 0 LA SALLE
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A" 1 1 CONSTANCIA "A"
UD IBIZA "A" 1 1 SAN FRANCISCO ATº
CE ALAIOR "A" 0 1 MALLORCA
BALEARS 0 6 ATº BALEARES
RTVº MALLORCA 2 0 PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
SP. SAN FRANCISCO "A" 1 2 CD MENORCA "A"
MANACOR 1 1 PLATGES DE CALVIA "A"
Jornada 13   28-01-2023
 
PENYA ARRABAL "A" 2 0 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
CONSTANCIA "A" 1 1 UD IBIZA "A"
SAN FRANCISCO ATº 2 2 CE ALAIOR "A"
MALLORCA 7 0 BALEARS
ATº BALEARES 3 1 RTVº MALLORCA
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A" 1 2 SP. SAN FRANCISCO "A"
CD MENORCA "A" 3 1 MANACOR
LA SALLE 2 0 PLATGES DE CALVIA "A"
Jornada 14   04-02-2023
 
LA SALLE 3 1 JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
UD IBIZA "A" 1 1 PENYA ARRABAL "A"
CE ALAIOR "A" 0 0 CONSTANCIA "A"
BALEARS 0 2 SAN FRANCISCO ATº
RTVº MALLORCA 0 6 MALLORCA
SP. SAN FRANCISCO "A" 1 3 ATº BALEARES
MANACOR
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
PLATGES DE CALVIA "A"
 
CD MENORCA "A"
Jornada 15   11-02-2023
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
UD IBIZA "A"
PENYA ARRABAL "A"
 
CE ALAIOR "A"
CONSTANCIA "A"
 
BALEARS
SAN FRANCISCO ATº
 
RTVº MALLORCA
MALLORCA
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
ATº BALEARES
 
MANACOR
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
PLATGES DE CALVIA "A"
CD MENORCA "A"
 
LA SALLE
Jornada 16   18-02-2023
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
CD MENORCA "A"
ATº BALEARES
 
PLATGES DE CALVIA "A"
MALLORCA
 
MANACOR
SAN FRANCISCO ATº
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
CONSTANCIA "A"
 
RTVº MALLORCA
PENYA ARRABAL "A"
 
BALEARS
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
CE ALAIOR "A"
UD IBIZA "A"
 
LA SALLE
Jornada 17   25-02-2023
 
LA SALLE
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
CD MENORCA "A"
 
ATº BALEARES
PLATGES DE CALVIA "A"
 
MALLORCA
MANACOR
 
SAN FRANCISCO ATº
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
CONSTANCIA "A"
RTVº MALLORCA
 
PENYA ARRABAL "A"
BALEARS
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
CE ALAIOR "A"
 
UD IBIZA "A"
Jornada 18   01-03-2023
 
ATº BALEARES
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
MALLORCA
 
CD MENORCA "A"
SAN FRANCISCO ATº
 
PLATGES DE CALVIA "A"
CONSTANCIA "A"
 
MANACOR
PENYA ARRABAL "A"
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
RTVº MALLORCA
UD IBIZA "A"
 
BALEARS
CE ALAIOR "A"
 
LA SALLE
Jornada 19   04-03-2023
 
LA SALLE
 
ATº BALEARES
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
MALLORCA
CD MENORCA "A"
 
SAN FRANCISCO ATº
PLATGES DE CALVIA "A"
 
CONSTANCIA "A"
MANACOR
 
PENYA ARRABAL "A"
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
RTVº MALLORCA
 
UD IBIZA "A"
BALEARS
 
CE ALAIOR "A"
Jornada 20   11-03-2023
 
MALLORCA
 
ATº BALEARES
SAN FRANCISCO ATº
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
CONSTANCIA "A"
 
CD MENORCA "A"
PENYA ARRABAL "A"
 
PLATGES DE CALVIA "A"
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
MANACOR
UD IBIZA "A"
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
CE ALAIOR "A"
 
RTVº MALLORCA
BALEARS
 
LA SALLE
Jornada 21   18-03-2023
 
LA SALLE
 
MALLORCA
ATº BALEARES
 
SAN FRANCISCO ATº
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
CONSTANCIA "A"
CD MENORCA "A"
 
PENYA ARRABAL "A"
PLATGES DE CALVIA "A"
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
MANACOR
 
UD IBIZA "A"
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
CE ALAIOR "A"
RTVº MALLORCA
 
BALEARS
Jornada 22   25-03-2023
 
SAN FRANCISCO ATº
 
MALLORCA
CONSTANCIA "A"
 
ATº BALEARES
PENYA ARRABAL "A"
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
CD MENORCA "A"
UD IBIZA "A"
 
PLATGES DE CALVIA "A"
CE ALAIOR "A"
 
MANACOR
BALEARS
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
RTVº MALLORCA
 
LA SALLE
Jornada 23   01-04-2023
 
LA SALLE
 
SAN FRANCISCO ATº
MALLORCA
 
CONSTANCIA "A"
ATº BALEARES
 
PENYA ARRABAL "A"
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
CD MENORCA "A"
 
UD IBIZA "A"
PLATGES DE CALVIA "A"
 
CE ALAIOR "A"
MANACOR
 
BALEARS
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
RTVº MALLORCA
Jornada 24   06-04-2023
 
CONSTANCIA "A"
 
SAN FRANCISCO ATº
PENYA ARRABAL "A"
 
MALLORCA
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
ATº BALEARES
UD IBIZA "A"
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
CE ALAIOR "A"
 
CD MENORCA "A"
BALEARS
 
PLATGES DE CALVIA "A"
RTVº MALLORCA
 
MANACOR
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
LA SALLE
Jornada 25   15-04-2023
 
LA SALLE
 
CONSTANCIA "A"
SAN FRANCISCO ATº
 
PENYA ARRABAL "A"
MALLORCA
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
ATº BALEARES
 
UD IBIZA "A"
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
CE ALAIOR "A"
CD MENORCA "A"
 
BALEARS
PLATGES DE CALVIA "A"
 
RTVº MALLORCA
MANACOR
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
Jornada 26   22-04-2023
 
PENYA ARRABAL "A"
 
CONSTANCIA "A"
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
SAN FRANCISCO ATº
UD IBIZA "A"
 
MALLORCA
CE ALAIOR "A"
 
ATº BALEARES
BALEARS
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
RTVº MALLORCA
 
CD MENORCA "A"
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
PLATGES DE CALVIA "A"
MANACOR
 
LA SALLE
Jornada 27   29-04-2023
 
LA SALLE
 
PENYA ARRABAL "A"
CONSTANCIA "A"
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
SAN FRANCISCO ATº
 
UD IBIZA "A"
MALLORCA
 
CE ALAIOR "A"
ATº BALEARES
 
BALEARS
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
RTVº MALLORCA
CD MENORCA "A"
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
PLATGES DE CALVIA "A"
 
MANACOR
Jornada 28   06-05-2023
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
PENYA ARRABAL "A"
UD IBIZA "A"
 
CONSTANCIA "A"
CE ALAIOR "A"
 
SAN FRANCISCO ATº
BALEARS
 
MALLORCA
RTVº MALLORCA
 
ATº BALEARES
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
MANACOR
 
CD MENORCA "A"
PLATGES DE CALVIA "A"
 
LA SALLE
Jornada 29   13-05-2023
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
 
LA SALLE
PENYA ARRABAL "A"
 
UD IBIZA "A"
CONSTANCIA "A"
 
CE ALAIOR "A"
SAN FRANCISCO ATº
 
BALEARS
MALLORCA
 
RTVº MALLORCA
ATº BALEARES
 
SP. SAN FRANCISCO "A"
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
 
MANACOR
CD MENORCA "A"
 
PLATGES DE CALVIA "A"
Jornada 30   20-05-2023
 
UD IBIZA "A"
 
JOVENTUT MALLORCA ATLÈTIC "A"
CE ALAIOR "A"
 
PENYA ARRABAL "A"
BALEARS
 
CONSTANCIA "A"
RTVº MALLORCA
 
SAN FRANCISCO ATº
SP. SAN FRANCISCO "A"
 
MALLORCA
MANACOR
 
ATº BALEARES
PLATGES DE CALVIA "A"
 
PE SANT JORDI DEL I.IS.P. "A"
LA SALLE
 
CD MENORCA "A"

CADETE PREFERENT COPA MENORCA (GRUP 1 COPA)

Jornada 1   24-09-2022
 
PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA "A" 2 0 CD MENORCA "B"
CE FERRERIES "A" 3 2 CE ALAIOR "A"
Jornada 2   01-10-2022
 
CE FERRERIES "A" 4 0 CD MENORCA "B"
CE ALAIOR "A" 2 0 PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA "A"
Jornada 3   08-10-2022
 
CD MENORCA "B" 0 4 CE ALAIOR "A"
PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA "A" 1 6 CE FERRERIES "A"
Jornada 4   12-10-2022
 
CD MENORCA "B" 0 2 PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA "A"
CE ALAIOR "A" 1 1 CE FERRERIES "A"
Jornada 5   15-10-2022
 
CD MENORCA "B" 0 3 CE FERRERIES "A"
PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA "A" 2 2 CE ALAIOR "A"
Jornada 6   22-10-2022
 
CE ALAIOR "A" 2 1 CD MENORCA "B"
CE FERRERIES "A" 5 1 PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA "A"
Compartir a Pinterest

Els nostres sponsors